SOUKROMÉ KARAOKE

PARTNERSKÉ PODNIKYPARTNERSKE_PODNIKY.html
KAM NA KARAOKEKAM_NA_KARAOKE.html
 MÉDIAMEDIA.html
KJ MICHAL / KARAOKE TEAMKJ_MICHAL_TEAM.html
KALKULACEKALKULACE.html
KONTAKTKONTAKT.html
ÚVODKARAOKE_PRAHA_-_objednejte_si_karaoke_s_mistrem_CR_v_karaoke.html

    KARAOKE TEAM VÁM ZAZPÍVÁ

Jako unikátní službu na soukromé párty a firemní akce nabízíme sólová a duetová vystoupení v podaní našich profesionálních karaoke zpěváků. Team je složen z opravdu pestrých hlasových osobností, které Vaši párty dovedou k dokonalosti.


KARAOKE TEAM je složený  ze skupiny sólových zpěváků, kteří již mají odzpívaných několik desítek akcí a svůj repertoár stále rozšiřují o další hudební novinky. V případě zajmu jsou schopni vyhovět vašemu přání a naučit se jakoukoliv píseň, kterou by jste

si přáli, aby zazněla.

Velmi oblíbenou se stala kombinace klasické diskotéky s karaoke. V praxi to vypadá tak, že se střídá klasické pouštění hitů (diskotéka) se zájemci o zpívání (karaoke). Pokud chcete něco extra a váháte mezi kapelou x diskotékou, doporučuji vybrat si  karaoke a náš KARAOKE TEAM, který vytvoří atmosféru ojedinělé párty.


Máte narozeniny? Loučíte se se svobodou? Ať je důvod k oslavě jakýkoliv, k dobré náladě patří zpěv.

Zazpívejte si s přáteli a objednejte si karaoke na oslavu, kde se nikdo nudit nebude.

KARAOKE-PRAHA.CZ

NEJVÝZNAMĚNŠÍ KLIENTI

KOMUNITA

SPOLUPRÁCE

   JAK KARAOKE PROBÍHÁ?

Ke karaoke je potřeba tzv. čtecí zařízení, které je řešeno plazmovou televizí, projektorem nebo 24" externím monitorem. Na toto zařízení je napojené na mé PC a mixážní pult. K přenosu zvuku používám kvalitní aktivní reprobedny, nebo pokud je na místě k dispozici nějaký zesilovač, tak lze využít obojí. Na stolech jsou rozdány seznamy s písničkami, které si lze zazpívat.  Na stole je také tužka a papírky pro zapsání objednávky ke zpívání. Zpívající napíše na papír píseň, kterou si chce zazpívat a odevzdá mi svou objednávku. Když na něj dojde ředa je vyzván a jde zpívat.


Na záčátku večera většinou zpívám já, nebo pouštím hudbu k poslechu. Ve většině případech se však zpívá od samotného začátku.


Každému zpívajícímu ladím jeho hlas na mixážním pultu individuálně a to dle písně a hlasového charakteru. Poslech se tím stává přijemným i pro ty co zrovna nezpívájí.


Používám kvalitní aktivní reprobedny, mixážní pult a bezdrátové mikrofony.