INFORMACE PRO MAJITELE KAVÁREN, BARŮ, RESTAURACÍ A HUDEBNÍCH KLUBŮ

PARTNERSKÉ PODNIKYPARTNERSKE_PODNIKY.html
KAM NA KARAOKEKAM_NA_KARAOKE.html
 MÉDIAMEDIA.html
KJ MICHAL / KARAOKE TEAMKJ_MICHAL_TEAM.html
KALKULACEKALKULACE.html
KONTAKTKONTAKT.html
ÚVODKARAOKE_PRAHA_-_objednejte_si_karaoke_s_mistrem_CR_v_karaoke.html

   JAK KARAOKE PROBÍHÁ?

Ke karaoke je potřeba tzv. čtecí zařízení, které je řešeno plazmovou televizí, projektorem nebo 24" externím monitorem. Na toto zařízení je napojené na mé PC a mixážní pult. K přenosu zvuku používám kvalitní aktivní reprobedny, nebo pokud je na místě k dispozici nějaký zesilovač, tak lze využít obojí. Na stolech jsou rozdány seznamy s písničkami, které si lze zazpívat.  Na stole je také tužka a papírky pro zapsání objednávky ke zpívání. Zpívající napíše na papír píseň, kterou si chce zazpívat a odevzdá mi svou objednávku. Když na něj dojde ředa je vyzván a jde zpívat.


Na záčátku večera většinou zpívám já, nebo pouštím hudbu k poslechu. Ve většině případech se však zpívá od samotného začátku.


Každému zpívajícímu ladím jeho hlas na mixážním pultu individuálně a to dle písně a hlasového charakteru. Poslech se tím stává přijemným i pro ty co zrovna nezpívájí.


Používám velmi kvalitní aktivní reprobedny, mixážní pult a bezdrátové mikrofony.


Propagace podniků na webu karaoke-praha.cz zdarma. Váš podnik bude nabízen k pořádání firemních večírků a soukromých oslav.


V případě, že se rozhodnete uspořádat karaoke pro veřejnost, budu o události informovat v sekci KAM NA KARAOKE i na Facebooku. Mám již skupinu lidí (fanoušků), kteří pravidelně mé karaoke večery navštěvují. Také spolupracuji s řadou firem, které každoročně využívají mých služeb a doporučuji jim místa, kde lze firemní večírek zorganizovat.


Veřejné karaoke naláká lidi z ulice a jistě potěší i stálé hosty.


Při pravidelném pořádání karaoke natočení reportáže zdarma. UKÁZKA


Karaoke zajiušťuje vítěz a reprezentant mistrovství světa v karaoke zpěvu Michal Souček (KJ Michal).


Karaoke večer lze kombinovat i s videodiskotékou, kdy se střídá karaoke s hudbou k poslechu a tanci.

KARAOKE-PRAHA.CZ

NEJVÝZNAMĚNŠÍ KLIENTI

KOMUNITA

SPOLUPRÁCE

    KARAOKE TEAM VÁM ZAZPÍVÁ

Jako unikátní službu na soukromé párty a firemní akce nabízíme sólová a duetová vystoupení v podaní našich profesionálních karaoke zpěváků. Team je složen z opravdu pestrých hlasových osobností, které Vaši párty dovedou k dokonalosti.


KARAOKE TEAM je složený  ze skupiny sólových zpěváků, kteří již mají odzpívaných několik desítek akcí a svůj repertoár stále rozšiřují o další hudební novinky. V případě zajmu jsou schopni vyhovět vašemu přání a naučit se jakoukoliv píseň, kterou by jste

si přáli, aby zazněla.